.

.

New
L15120 - Ѕидот Монтирани Хром Боја Месинг Материјал Ладна Вода

L15120 - Ѕидот Монтирани Хром Боја Месинг Материјал Ладна Вода

DEN 576.00
DEN 676.80

Стока
Достапно.


(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Продавницата за Веб-страница : www. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака. Ве молиме да се разбере.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување.com/store/101895
Контакт : Хенри
Тел : +86 130 5898 2176
Ве молиме имајте нашата продавница адреса или кликнете на врвот левата страна Add to Store Листа
.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре.
[ Точка Бр.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде попуст цена.

Детали

Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
L15120
Употреба:
Басенот
Рачка Материјал:
Цинк
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тело Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
xTruly
Материјал:
Дувачкиот
Вода Под Притисок:
0.05~1.0 Mpa
Употреба:
Измијте слив
Температурата На Водата:
0~100Degree
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти