.

.

New
USB Тип В за Samsung ЧИ Безжична Држачи за Полнење Примачот за LeEco Huawei p9 Лајт Xiaomi 4C 4S 5 за Meizu Pro5 Nexus 5X 6P

USB Тип В за Samsung ЧИ Безжична Држачи за Полнење Примачот за LeEco Huawei p9 Лајт Xiaomi 4C 4S 5 за Meizu Pro5 Nexus 5X 6P

DEN 228.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас. Ќе се одговори во 24 часа.
Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги. Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. Ако умот, pls изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, ви благодариме!
. Ви благодариме !
Плаќање Информации :
Visa,Master Card,Маестро,American Express,Qiwi Паричник,Web Money,Giropay,Przelewy24,Western Union,Доку,Безбедност Плати,
Mercado Pago,Банкарски Трансфер( -),итн. За Земјите & Региони
кој ЕМС не може да се испорачуваат, ве молиме изберете друга превозот начини. Ние ќе замена на неисправни предмети : 1 да 1 размена. Ако други превозот начини се приоритетни, контактирајте со нас и ние ќе ги користиме вашите патишта. 3-месец на поправка или замена услуга за повеќето предмети се продаваат во нашата продавница. Answer : ___________________________ NOTE : HKPOST ВОЗДУХ MAIL треба повеќе од 20 дена да ја достави , доколку не се прифати тоа, ве молиме изберете
други превозот начини. Објектот ќе биде надвор од гаранцијата
ако погрешен операција или физички оштетени од страна на купувачот. Ние не одговорен за предмети изгубени или оштетени или одземање на транспорт на патот. Купувачот е одговорен
за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
USB Тип В за Samsung ЧИ Безжична Држачи за Полнење Примачот за Le Eco Huawei p9 Лајт Xiaomi 4 C 4 S 5 за Meizu Pro5 Nexus 5 X 6 P Sony i Cover Case
Детали За Производот :
Тип C Безжична Држачи за Полнење Примачот за Le Eco за Xiaomi 4 C 4 S 5 за Meizu Pro5 за ZUK Z1 за One Plus 2 за Sony Xperia Z5 за Huawei Nexus 6 P за Huawei P9 Плус P9 Лајт за Nubia Z9 Макс за Gigaset МЕНЕ за i Phone Macbook за LG Nexus 5 X за Google Пиксели c Излез : 5 V 1000m A (MAX) Влез : само-адаптација на Овој линк ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за слободни Само ! Обично треба 15-60 работни дена да достави и следење на број може само да патеката во Кина .

Детали

боја:
Црна
Излезен Интерфејс:
USB
USB Порти:
1
На текст:
5V/2A
Излез:
5V/1.5 А
Квалитетот сертификација:
CE
Извор На Енергија:
USB
Компатибилен Бренд:
LG,Nokia
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Бренд Име:
icovercase
Тип:
Безжичен Полнач
Име 1:
Тип C usb полнач за безжичен полнач, qi безжичен полнач приемник
На текст:
авто-адаптација
Име 3:
безжичен рутер, полнач за телефон, chargeur
Името 7:
за samsung безжичниот брз полнач за lg g4 безжичен полнач
Името 8:
за samsung безжичниот полнач, chargeur usb, безжични полнење подлога
Свеж

Избор на клиенти