.

.

New
тактички спортски шлем, Балистички Шлем Магија стап Црна ДЕ FG

тактички спортски шлем, Балистички Шлем Магија стап Црна ДЕ FG

DEN 321.12

Стока
Достапно.


тактички спортски шлем, Балистички Шлем Магија стап Црна ДЕ FG
Опис : КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНА
Боја : црна ДЕ FG
пакетот вклучува :
1 парчиња на Шлем Магија стап

Детали

Големина:
One Size
Број На Модел На:
Балистички шлем Магија стап
Глава Турнеја:
одговара за сите шлем
Тежина:
0.11kg
боја:
Црна ДЕ FG
Име:
Балистички шлем Магија стап
Свеж

Избор на клиенти