.

.

New
тактички шлем PJ ТИП на Шлем Магија стап Црна ДЕ FG

тактички шлем PJ ТИП на Шлем Магија стап Црна ДЕ FG

DEN 321.12

Стока
Достапно.


тактички шлем PJ ТИП на Шлем Магија стап Црна ДЕ FG
Опис : КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНА
Боја : црна ДЕ FG
пакетот вклучува :
1 парчиња на Шлем Магија стап

Детали

Големина:
One Size
Број На Модел На:
шлем Магија стап
Глава Турнеја:
одговара за сите шлем
Тежина:
0.12kg
боја:
Црна ДЕ FG
Име:
шлем Магија стап
Свеж

Избор на клиенти