.

.

New
Нова мода лето мрежа капа слободно snapback капа за бејзбол капа од сонцето шапка шапка

Нова мода лето мрежа капа слободно snapback капа за бејзбол капа од сонцето шапка шапка

DEN 251.00
DEN 456.00

Стока
Достапно.


Детали

Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
sterbakov
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Акрилик
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
Mesh капа
Тип На Објект:
Безбол Капи
Големина:
55-60 cm
боја:
како Слика
Стилови:
Корејската верзија
Свеж

Избор на клиенти