.

.

New
Коски Aba Reta Црно Бела Хип Хоп Шапка Писмо КОКО Грабеж Стил Жените Секојдневен Капа од Црн СТП Rim Комбинација Рамен Капа CP060

Коски Aba Reta Црно Бела Хип Хоп Шапка Писмо КОКО Грабеж Стил Жените Секојдневен Капа од Црн СТП Rim Комбинација Рамен Капа CP060

DEN 410.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Коски Aba Reta Црно Бела Хип Хоп Шапка Писмо КОКО Грабеж Стил Жените Секојдневен Strapback Капа од Црн СТП Rim Комбинација Рамен Капа CP060
Големина на : Слободен Големина , За жени ,За 58cm Главата Турнеја
Боја : Црна ,Бела
Материјал : Памук ,СТП Капа Rim

Детали

Тип На Објект:
Безбол Капи
Шаблон Тип:
Писмо
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Материјал:
Памук,Faux Кожа
Рака Тип:
Опремени
Шапка Големина:
една големина
Број На Модел На:
Коски Aba Reta-CP060
Боја:
Црна,Бела
Материјал:
Памук,СТП
За сезоната:
Четири Сезона Употреба
Име на производ:
Коски Aba Reta
Капа Hight :
9 cm
Капа Гребенот:
7cm
За Обемот На Главата:
за 58cm
еластична ткаенина:
No
Ткаенина Посебни :
Водоотпорен
Свеж

Избор на клиенти