.

.

New
Мажи Жени Обични Бејзбол Капа Унисекс Криви Стакло Шапка Хип-Хоп Прилагодливи Достигнаа Шапка Стакло Капи Солидна Боја FL040601

Мажи Жени Обични Бејзбол Капа Унисекс Криви Стакло Шапка Хип-Хоп Прилагодливи Достигнаа Шапка Стакло Капи Солидна Боја FL040601

DEN 105.00
DEN 135.84

Стока
Достапно.

Опис 100% Сосема нов и висок qualit Стил : Бејзбол Капа Материјал : Памук Мешавина Бои : Црна, Сина, Црвена, Бела, Војска Зелена, Светло Сина,,Розова, Каки, Пурпурна,Црвено Вино,Темно Bule,Кафена,Жолта,Портокалова,Сива Дише,лесни мрежа Главата турнеја За : 55-60cm(Прилагодливи) Широк : 7.5 cm Шапка Длабоко : 13cm Големина : Една Големина на Пакет : 1 X Бејзбол Капа Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики

Детали

Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
бејзбол капа
Тип На Објект:
Безбол Капи
Свеж

Избор на клиенти