.

.

New
Militech Вода Контејнер НИ ФДУ SGS BST Тестирани TPU Направени Хидратација Систем Вода мочниот Меур Торбичка Ранец Отворено Спортови на Вода Торба

Militech Вода Контејнер НИ ФДУ SGS BST Тестирани TPU Направени Хидратација Систем Вода мочниот Меур Торбичка Ранец Отворено Спортови

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Ние ќе остави позитивни повратни информации и да се надеваме дека ќе добие твое премногу
Превозот :
**Ние користиме Aliexpress е превозот калкулатор за да се утврди трошоците за превозот.5 L верзија, тежини приближно 200 g (7 МЛ)
51.Пред пополнување на торба со вода за пиење, ве молиме исчистете ја со сад за перење сапун и вода. Ние не се наплаќа такса за ракување.
**Ние брод од понеделник до петок (со исклучок на празници) и најмногу во сабота.5 cm за 3 Л верзија, тегови околу 210 g (7.7 МЛ) 47 * 19 * 2. Цевка се поврзани на дното на мочниот меур.
Спецификација : Боја : Оливер Проституција Зелена Или Светло Сина Волумен : 2 L, 2. Нарачки плаќа за и плаќања ослободен од 4pm Кина време ќе бидат испратени истиот ден.5 Л, 3 Л Материјал : Транспарентна TPU Цевка должина : Околу 100 cm Кеса димензии : 39.
Ти се гледа во TPU Вода мочниот Меур достапни во Сина или Оливер Проституција , кои биле тестирани од страна на SGS и BST на подолу НИ ФДУ стандарди; НИ ФДУ 21 CFR 177.

Детали

Бренд Име:
MILITECH
Број На Модел На:
Вода бабулиња
Свеж

Избор на клиенти