.

.

New
405nm 808nm 810nm 980nm 1064nm ласерски безбедност очила со O. Д 4+ CE заверена

405nm 808nm 810nm 980nm 1064nm ласерски безбедност очила со O. Д 4+ CE заверена

DEN 1776.00

Стока
Достапно.


Спецификација : (OLY-единиците на локалната самоуправа-5)
1. заштита бранова должина : 190-450nm и 800-1100nm
2.О.D : 4+
3.CE заверена
4. У Л Т > 50%
5. Единиците на локалната самоуправа како бренд на OLYTEC.
Единиците на локалната ласерски безбедност чаши направени од КОМПЈУТЕР со ласерски absober материјали кои ги исполнуваат сите барања на стандардот EN207 : 1998+A1 : 2002 Година, Ние исто така се OEM услуга. Добредојдовте да се направи истрага за нас.
Не користите висока моќност ласерски зрак да сними очи, дури и ако weared ласерски безбедност очила
Пакување : 100% сосема нов 1x ласерски безбедност очила, 15.5x6.0x6.0cm 1x црна ткаенина 17x 9 см 1x црна тешко кутија 17 x 8 x 7.5 cm Пакет : приближно 18 х 9 x 7.5 cm ( тежина 20 PCS ВО ЕДЕН CTN

Детали

Бренд Име:
HANBEIHE
Број На Модел На:
OLY-ЕДИНИЦИТЕ НА ЛОКАЛНАТА САМОУПРАВА-5A
Свеж

Избор на клиенти