.

.

New
ласерски безбедност очила 190-470nm & 610-760nm ,OLY-единиците на локалната самоуправа-13, CE О Д 4+ висок У Л Т%

ласерски безбедност очила 190-470nm & 610-760nm ,OLY-единиците на локалната самоуправа-13, CE О Д 4+ висок У Л Т%

DEN 1818.72

Стока
Достапно.


Спецификација :
ласерски очила
1. заштита бранова должина : 190-470nm & 610-760nm
2.О.D : 4+,
3.CE заверена
4. У Л Т %> 50%
5. Единиците на локалната самоуправа како бренд на OLYTEC.
Единиците на локалната ласерски безбедност чаши направени од КОМПЈУТЕР со ласерски absober материјали кои ги исполнуваат сите барања на стандардот EN207 : 1998+A1 : 2002 Година, Ние исто така се OEM услуга. Добредојдовте да се распрашува со нас!
Претпазливост :
Donot користат висока енергија ласерски зрак да блесне очи дури и ако имате weared ласерски безбедност очила. Тоа е многу опасно!
Пакување :
100% сосема нов 1x ласерски безбедност очила, 15.5x6.0x6.0cm 1x пинк ткаенини 17x 9 см 1x црна тешко кутија 17 x 8 x 7.5 cm Пакет : приближно 18 х 9 x 7.5 cm ( тежина

Детали

Број На Модел На:
OLY-ЕДИНИЦИТЕ НА ЛОКАЛНАТА САМОУПРАВА-13
Бренд Име:
HANBEIHE
Свеж

Избор на клиенти