.

.

New
ласерски безбедност очила за 190-540nm & 800-2000nm ласери, O. Д 4+ CE, Висока У Л Т %

ласерски безбедност очила за 190-540nm & 800-2000nm ласери, O. Д 4+ CE, Висока У Л Т %

DEN 1550.00
DEN 1632.00

Стока
Достапно.


ласерски безбедност очила
1. заштита бранова должина : 190-540nm и 800-2000nm
2.О.D : 4+
3.CE заверена
4. У Л Т > 40%
5. Единиците на локалната самоуправа како бренд на OLYTEC.
Единиците на локалната ласерски безбедност чаши направени од КОМПЈУТЕР со ласерски absober материјали кои ги исполнуваат сите барања на стандардот EN207 : 1998+A1 : 2002 Година, Ние исто така се OEM услуга. Добредојдовте да се направи истрага за нас.
Пакување :
100% сосема нов 1x ласерски безбедност очила, 15.5x6.0x6.0cm 1x црна ткаенина 17x 9 см 1x црна тешко кутија 17 x 8 x 7.5 cm Пакет : приближно 18 х 9 x 7.5 cm ( тежина

Детали

Број На Модел На:
Единиците на локалната самоуправа-1
Бренд Име:
HANBEIHE
Сертификат:
CE
стандарди:
EN207
Свеж

Избор на клиенти