.

.

New
Фабриката директно продавање на ласерски безбедност очила 190-540nm&900-1700nm. О Д 4+ CE заверена

Фабриката директно продавање на ласерски безбедност очила 190-540nm&900-1700nm. О Д 4+ CE заверена

DEN 1550.00
DEN 1632.00

Стока
Достапно.


Фабриката директно Продавање 190-540nm & 900-1700nm ласерски безбедност очила
ласерски безбедност очила
OLY-ЕДИНИЦИТЕ НА ЛОКАЛНАТА САМОУПРАВА-1 A
Спецификација :
1. заштита бранова должина : 190-540nm & 900-1700nm
266 ,441, 532, 514, 980,1064 nm, O. Д 4+
2.О.D : 4+,
3.CE заверена
4. У Л Т > 65%
5. Единиците на локалната самоуправа како бренд на OLYTEC.
Единиците на локалната ipl ласерски чаши направени од КОМПЈУТЕР со ласерски absober материјали кои ги исполнуваат сите барања на стандардот EN207 : 1998+A1 : 2002 година,исто така е сертифицирана со CE. Ние исто така се OEM услуга. Добредојдовте да се распрашува со нас!
Не користите висока моќност ласерски зрак да сними очи, дури и ако weared ласерски безбедност очила, тоа е многу опасно!
Пакување : 100% сосема нов 1x ласерски безбедност очила, 15.5x6.0x6.0cm 1x пинк ткаенини 17x 9 см 1x црна тешко кутија 17 x 8 x 7.5 cm Пакет : приближно 18 х 9 x 7.5 cm ( тежина

Детали

Број На Модел На:
OLY-ЕДИНИЦИТЕ НА ЛОКАЛНАТА САМОУПРАВА-1A
Бренд Име:
HANBEIHE
Свеж

Избор на клиенти