.

.

New
IPL безбедност очила (190-2000nm. О Д 4+ CE ), белата рамка, црна тешко кутија

IPL безбедност очила (190-2000nm. О Д 4+ CE ), белата рамка, црна тешко кутија

DEN 1717.92

Стока
Достапно.


IPL безбедност очила
OLY-IPL-3
Спецификација :
1. заштита бранова должина : 190-2000nm
2.О.D : 4+,
3.CE заверена
4. У Л Т > 65%
5. Единиците на локалната самоуправа како бренд на OLYTEC.
Единиците на локалната ipl ласерски чаши направени од КОМПЈУТЕР со ласерски absober материјали кои ги исполнуваат сите барања на стандардот EN207 : 1998+A1 : 2002 година,исто така е сертифицирана со CE. Ние исто така се OEM услуга. Добредојдовте да се распрашува со нас!
Не користите висока моќност ласерски зрак сјај на очите, дури и ако weared ласерски безбедност очила
Пакување : 100% сосема нов 1x ласерски безбедност очила, 15.5x6.0x6.0cm 1x пинк ткаенини 17x 9 см 1x црна тешко кутија 17 x 8 x 7.5 cm Пакет : приближно 18 х 9 x 7.5 cm ( тежина ласерски пластични очила, црна/розова/сина/виолетова боја, CE заверена US$ 48.45 - US$ 52.06 /многу
10 парчиња / многу
Ласерски eyewear/пациент eyewears/ласерски очила US$ 298.97 - US$ 309.28 /многу
50 парчиња / многу
ласерски пациентот eyewear, CE заверена 190-2000nm US$ 6.19 - US$ 9.28 /парче
ласерски очила, црна боја, CE заверена 190-2000nm US$ 6.19 - US$ 9.28 /парче
USB дигитален микроскоп со 200x зголемување рачни, 1.3 Мега пиксели US$ 39.69 - US$ 42.78 /парче
Бесплатен превозот 10pcs /многу IPL безбедност очила(200-2000nm. О Д 4+ CE ) САД$ 340.21 - US$ 371.13 /многу
10 парчиња / многу
Ласерски eyewear/пациент eyewears/ласерски очила US$ 298.97 - US$ 309.28 /многу
50 парчиња / многу
Ласерски eyewear/пациент eyewears/ласерски очила US$ 48.45 - US$ 52.06 /многу
10 парчиња / многу

Детали

Бренд Име:
HANBEIHE
Број На Модел На:
OLY-IPL-3
Свеж

Избор на клиенти