.

.

New
Тактички вест отворено производи печат Маскирна amphibious Висок квалитет кс Антитерористичката Воената Заштитна Обука за борба против

Тактички вест отворено производи печат Маскирна amphibious Висок квалитет кс Антитерористичката Воената Заштитна Обука за борба

DEN 2112.00
DEN 2544.00

Стока
Достапно.

EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. 4 бомби на градите џеб дизајн, лесен за складирање отстранлив градите пакет прилог +4 отстранлив школки пакет Неверојатна може автоматски да го прилагоди на половината, прилагодлива големина Моќен назад MOLLE систем кој може слободно да се комбинира како потребни Детали за Производот Тактички Вест опрема демонтажа плочка мапата Купувачи пофалба, купувачи шоу, DIY пред четири мал пакет, купувачот стави ранец на предната зад Пет ѕвездички" слава
Нашата атрактивна :
(1) Висок квалитет и прифатлива цена
(2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина
(3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка
(4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти.8 инчи) производот доаѓа со пена, ако е потребно, може да се купи оклоп плочи во нашата продавница. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Плаќање
1.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел. рамо жица линк крајот 2.

Детали

Големина:
One Size
Употреба:
Алатка За & Безбедност
Функција:
Топлинска,Брз Сува,Windproof,Водоотпорен
Број На Модел На:
2016083201
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
CCGK
Ткаенина Тип:
Oxford
Материјал:
Најлон
Тип На Објект:
Блузи
тактички gear:
воена тактичка вест
воена тактичка MOLLE вест:
плоча превозникот вест
воена multicam борба против вест:
тактички multicam вест
Свеж

Избор на клиенти