.

.

New
SPARDWEAR Hi-vis облека workwear зелена рефлексивни вест безбедност gilet со џебови бесплатен превозот

SPARDWEAR Hi-vis облека workwear зелена рефлексивни вест безбедност gilet со џебови бесплатен превозот

DEN 475.20

Стока
Достапно.

Здраво vis облека workwear зелена рефлексивни вест безбедност gilet со џебови бесплатен превозот

Детали

Големина:
L, XL
Употреба:
Алатка За & Безбедност
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
плетени вест-зелена
Функција:
Рефлексивни,Брз Сува
Тип На Објект:
Блузи
Ткаенина Тип:
Плетени
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SPARDWEAR
Име:
зелена рефлексивни вест безбедност gilet
Ткаенини:
100% полиестер 120gsm плетени ткаенини
Рефлексивни ленти:
здраво vis EN20471 лента во 5 цм ширина
Големина:
L/XL
ПРЕД:
Патент
џеб:
Лево ID џеб;Право пенкало и телефон џеб
Свеж

Избор на клиенти