.

.

New
Bauskydd Висок квалитет на Мажите отворено workwear мулти-џебови работа елеци алатка елеци бесплатен превозот

Bauskydd Висок квалитет на Мажите отворено workwear мулти-џебови работа елеци алатка елеци бесплатен превозот

DEN 1915.20

Стока
Достапно.


Висок квалитет на Мажите отворено workwear mens работа елеци алатка елеци бесплатен превозот
Мулти џебови Инструментално вест

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Употреба:
Алатка За & Безбедност
Број На Модел На:
работа вест
Материјал:
Полиестер,Памук
Тип На Објект:
Блузи
Функција:
Брз Сува,Windproof
Бренд Име:
Bauskydd
Пол:
Унисекс
Ткаенина Тип:
Twill
Свеж

Избор на клиенти