.

.

New
анти-намалување на aramid влакна Заштита од не ' Рѓосувачки Челик Жица Безбедносни Ракавици Намали Анти-сечење дише Работа Ракавици schnittschutzhandschuhe

анти-намалување на aramid влакна Заштита од не ' Рѓосувачки Челик Жица Безбедносни Ракавици Намали Анти-сечење дише Работа Ракавици

DEN 598.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.

Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Отпорност на абење и отпорност на кинење перформанси Анти-сечење перформанси, нож отпорни, анти-носат, анти-солза, флексибилни, не се лизга, дише, исто така погоден за колење и обработка, машини за производство индустрија, градежништво индустрија, стакло ракување, лим обработка. Материјал не-токсични, лесно да се носат надвор, дише, флексибилни прстите свиткани Многу издржливи.
Превозот и предавање
1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 15-80days. Анти-статички. Супер коса црта/намали доказ. Намалување на штети со остри материјали како што се dagger, триаголен scraper, стакло, камен, итн. Добар старател во разни прилики, каде ќе мора да се соочи со остар материјали. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу.
Белешки
1. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата.
Нашата атрактивна :
(1) Висок квалитет и прифатлива цена
(2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина
(3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка
(4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти.

Детали

боја:
Црна
Број На Модел На:
2016060801
Класификација:
Рака-тип Ракавици
Материјал:
Платно
Големина:
One Size
Бренд Име:
CCGK
анти-сечење ракавици:
анти-сечење дише работа ракавици
анти-намалување на eldiven:
челик жица за безбедност на анти-сечење ракавици
метал mesh месар анти-сечење:
1 пар сечење метал mesh месар анти-сечење
schnittschutzhandschuhe:
Али Баба Express
Свеж

Избор на клиенти