.

.

New
Kagenmo Евтини Berets Унисекс Мрежа Beret Мажите И Жените Лето Дише Шапка Капа Краток Гребенот Мрежа Стакло Унисекс Тенка Кул

Kagenmo Евтини Berets Унисекс Мрежа Beret Мажите И Жените Лето Дише Шапка Капа Краток Гребенот Мрежа Стакло Унисекс Тенка Кул

DEN 275.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Постојниот висок квалитет партнер фабрики. Професионална изработка на безбол капи, спортски капи, рибар шапка и така натаму.25 е нашата Кинеската Нова Година празник
сите прашања ќе бидат разгледани во текот на работниот ден
се надевам дека ќе може да се разбере
убав ден
продавачот
Kagenmo Бренд Вовед
Kagenmo е роден во 2012 година во Провинцијата Guangdong Qingyuan град на мали работилници. Прв клиент : слушање на клиентите гласот, за да се исполнат барањата на клиентите, да надмине очекувањата на клиентите. Бизнис цели : да ја направи Кина прва класа шапка производители.
Евтини Berets Унисекс Мрежа Beret Мажите И Жените Лето Дише Шапка Капа Краток Гребенот Мрежа Стакло Унисекс Тенка Кул
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
драг пријател
02. Корпоративна култура : Од основањето на компанијата, која Секогаш ги почитуваат квалитетот на прво место, клиенти прво, кредибилитетот на првата цел.

Детали

Тип На Објект:
Berets
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Kagenmo
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Berets
Материјал:
Памук,Полиестер
капа стреи ширина:
16cm
капа стреи должина:
5cm
Длабоко:
9CM
Обемот:
56-58cm
Сезоната:
Пролет лето Есен
Дебелина:
тенка мрежа
ОЕМ:
Yes
Стил:
слободно време за мода активни дише snapback
Пол:
машки женски
Спорт:
голф испратена велосипедизам риболов mountaineering возење хип хоп
Свеж

Избор на клиенти