.

.

New
200Pcs Стоматолошки HP Дијамант Bur за Порцелан/Протеза/Легура,стоматолошка лабораторија материјал,50pcs/пакет

200Pcs Стоматолошки HP Дијамант Bur за Порцелан/Протеза/Легура,стоматолошка лабораторија материјал,50pcs/пакет

DEN 3840.00

Стока
Достапно.

Потрајни од конвенционалните камења Ефикасни резултати и авто-чистење.Побрзо завршувањето на Секоја Големина Минимум за 50 Pcs, јас ќе ја испратите вашата Нарачка по случаен избор, ако не poit од специфична големина со квантитет.

Детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Електрични Обложени Дијамант
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
100%
Број На Модел На:
SDIAMOND3
Свеж

Избор на клиенти