.

.

New
Стоматолошки Стол Единица Стоматолошки Силна Вшмукување Вентил 1PC

Стоматолошки Стол Единица Стоматолошки Силна Вшмукување Вентил 1PC

DEN 478.00
DEN 508.32

Стока
Достапно.


1. Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.
2. Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .
3. Превозот : Сите стоки ќе оди преку квалитет пред превозот и професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака дека ќе биде нула-оштетени во текот на превозот
4. Ако додадете нашата продавница за вашата продавница листа ,ние ќе ви испрати подарок за слободни заедно со производите ќе го купите.
5. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи,Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодариме многу.
6. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе се обезбеди пред-продажба и по-продажба на услуги во секое време. уживање во вашата шопинг!
Точка Име : Стоматолошки силна вшмукување вентил
Материјал : Бакар
1 PC
можеби ќе сакате

Детали

Бренд Име:
ZUCZUG
Големина:
Small
Број На Модел На:
Y16041144
Состојка:
Стоматолошки Силна Вшмукување Вентил
Тип На Објект:
Белење На Заби
Свеж

Избор на клиенти