.

.

New
10Pcs Стоматолошки Нерѓосувачки Метал Нето Зајакнување на Стоматолошки Впечаток Лента

10Pcs Стоматолошки Нерѓосувачки Метал Нето Зајакнување на Стоматолошки Впечаток Лента

DEN 216.00
DEN 234.24

Стока
Достапно.

Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Нерѓосувачки челик
Пакување Листа
10pcs како нашата слика шоу

Детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Бренд Име:
GREATLH
Состојка:
накит, скапоцени камења
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
Забот Украси
Свеж

Избор на клиенти