.

.

New
Нови стоматолошки handpiece назад во прилог гумени прстен за миење запечатување прстен за стоматолошки голема брзина

Нови стоматолошки handpiece назад во прилог гумени прстен за миење запечатување прстен за стоматолошки голема брзина

DEN 1277.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Детали

боја:
M4 4 дупка, Б2 2 дупка
Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Бренд Име:
DEASIN
Состојка:
Гума
Број На Модел На:
телефон подлога
Големина:
Small
Свеж

Избор на клиенти