.

.

New
2017 Нови Стоматолошки ортодонтски клешти лактот Khodorkovsky со волфрам челик алатки

2017 Нови Стоматолошки ортодонтски клешти лактот Khodorkovsky со волфрам челик алатки

DEN 2006.00
DEN 2112.00

Стока
Достапно.


Стоматолошки ортодонтски клешти лактот Khodorkovsky со волфрам челик tools 1 компјутер
имаме повеќе модели , ако ви треба било која од нив . ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Нерѓосувачки материјал
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
КАКО-00696
НЕТО-WT.:
100
Свеж

Избор на клиенти