.

.

New
Висока-резолуција Стоматолошки endoscope borescope 17inch LCD монитор

Висока-резолуција Стоматолошки endoscope borescope 17inch LCD монитор

DEN 5472.00
DEN 5760.00

Стока
Достапно.


Карактеристики и технички параметри :
Систем : Вграден Оперативен Систем
Display mode : еден екран четири слики
Паметни карактеристики : анти-се тресат за да се елиминира грапав рабови
VGA резолуција : 1280 * 1024
Системот за осветлување : далечински управувач
Капацитет на складирање : 128 висок квалитет на сликата складирање
Моќност : 30 W пакување листа 17inch LCD монитор со држач / без држач оралната камера не вклучувајќи

Детали

боја:
Со Држачот, Без Држач
Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
5.5 КИЛОГРАМИ
Број На Модел На:
Ендоскопија Се Следи
Свеж

Избор на клиенти