.

.

New
5PCS Стоматолошки Филтер Првенство Стоматолошки вентил Слаба Вшмукување Чаша Силна Вшмукување Стоматолошки отпадни води собирање на купот на Стоматолошки Единица

5PCS Стоматолошки Филтер Првенство Стоматолошки вентил Слаба Вшмукување Чаша Силна Вшмукување Стоматолошки отпадни води собирање

DEN 1459.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.

Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа трае по должината на времето за испорака. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Карактеристики :
Спецификации :
Answer : ___________________________ Note :
Пакет Листата :
Aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Ако ви треба ни да се прогласи за оригинална вредност, ве молиме да ни остават порака кога ќе го поставите цел.Адреса со"П О Кутија" не accepatble. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.com acceptes кредитна картичка, E-паричникот и offline банкарски трансфер. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Начини на плаќање се разликуваат од земја до земја, ве молиме видете ја HELPpage за повеќе детали. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Детали

боја:
Силна Вшмукување, Слаба вшмукување
Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Бренд Име:
skylundent
Број На Модел На:
SL1329
Големина:
Small
Состојка:
Пластични
НЕТО-WT.:
1
Свеж

Избор на клиенти