.

.

New
2017 НОВ висок квалитет 2.5 x слушалки Стоматолошки Loupe зголемувачот Главата носат хируршки loupes прилагодливи агол лесно користење

2017 НОВ висок квалитет 2.5 x слушалки Стоматолошки Loupe зголемувачот Главата носат хируршки loupes прилагодливи агол лесно

DEN 3954.00
DEN 4206.72

Стока
Достапно.


Предмет : Главата во собата Стоматолошки / Хируршки зголемувачот Зголемување : 2.5 X Работа на далечина : 440-540mm Длабочина на полето : 90mm Поле на гледање : 130mm Висока резолуција оптичка леќа Прилагодливи агол на гледање Прилагодливи Очи interpupillary растојание Апликација : операциона сала, Stomatology, ENT Пакување листа : 1 сет 2.5 x главата носат loupe white/ black ( на heah модел не е вклучена)

Детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small
Свеж

Избор на клиенти