.

.

New
Добар Квалитет на 10 компјутери Стоматолошки Белење на Заби Burnisher Полирач Whitener Вкусови Бела Насмевка Заб Полирање Паста

Добар Квалитет на 10 компјутери Стоматолошки Белење на Заби Burnisher Полирач Whitener Вкусови Бела Насмевка Заб Полирање Паста

DEN 684.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Вовед : Овој предмет често се користи за чистење и полирање во текот на индивидуални профилактички третман. Тоа може ефикасно да се отстранат кафе, чај, пушењето, и останати дамките од забите, а потоа да ве остави бела насмевка. Спецификација : Item Големина на : 2.10*2.20*1.2 cm Нето Тежина : 5 g Објект Вкусови : Нане, Памук, Шеќер Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ

Детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
полирач
НЕТО-WT.:
50g
Големина:
Small
Бренд Име:
DEASIN
Свеж

Избор на клиенти