.

.

New
2.0 Мега Пиксели Безжична Интраорална Интра-Оралната Камера USB Конекција 6 LED Светло MD8103O

2.0 Мега Пиксели Безжична Интраорална Интра-Оралната Камера USB Конекција 6 LED Светло MD8103O

DEN 18058.00
DEN 19008.00

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Карактеристики :
Модел : MD8103 O
Lastest lense и сензор го задржи најдобриот резолуција на сликата
Безжичен Приемник може слободно да ротираат 85 степен , со цел да се добие најдобра резолуција на сликата
Сосема 4 канали. Директно се избере канали, и каналот за кој може да се прикаже на екранот на приклучните кутија
Удобен 3 излез директно, USB/Видео/VGA излез, Лесно ракување
Еден и четири сликата може да се промени лесно
Целосно може складирање 28 компјутери целосни слики или 112pcs quad слики
Со Пиедестал полнач, лесно ракување
Спецификации :
Слика Сензор : 1/4 sony CCD
Резолуција на слика : 2.0 Мега пиксели
Фотографирањето визуелна агол : 105°
Фреквенција : 5.8 GHz
Акумулација точка : 3мм - 50мм
Светилка : 6 компјутери бела LED(5600 K)
Излезниот Приклучок : USB/VGA/ВИДЕО
Канал избор : 4 канали
Примање на чувствителност : 95d B
Сигнал формат : NTSC или PAL
Напојување : 1600m A Литиум Батерија
Растојание : Повеќе од 10m (30 чувствува)

Детали

боја:
110V, 220V
Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Големина:
Small
Свеж

Избор на клиенти