.

.

New
HP Силиконска Гума Полирач за стоматолошка лабораторија, Порцелан ,Метал,Смола.Црна Боја,10x24mm

HP Силиконска Гума Полирач за стоматолошка лабораторија, Порцелан ,Метал,Смола.Црна Боја,10x24mm

DEN 2112.00

Стока
Достапно.


HP Силиконска Гума Полирач за стоматолошка лабораторија, Порцелан ,Метал,Смола.
Големина : 10x24mm
Црна Боја

Детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Силиконската Гума со абразивни
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
100%
Број На Модел На:
HPSR3
Свеж

Избор на клиенти