.

.

New
Стоматолошки Модел на Систем,стоматолошка лабораторија материјал

Стоматолошки Модел на Систем,стоматолошка лабораторија материјал

DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Стоматолошки Модел Систем

Детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
ЧЕЛИК ПЛАСТИКА
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
100%
Број На Модел На:
IM3
Свеж

Избор на клиенти