.

.

New
Силиконска Гума Поени за стоматолошка лабораторија, Порцелан ,Метал,Смола,Црна Боја,22x3mm

Силиконска Гума Поени за стоматолошка лабораторија, Порцелан ,Метал,Смола,Црна Боја,22x3mm

DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Гума Поени за стоматолошка лабораторија, Порцелан ,Метал,Смола.
Големина : 6.5x24mm
Црна Боја

Детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Силиконската Гума со абразивни
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
100%
Број На Модел На:
HPSR15
Свеж

Избор на клиенти