.

.

New
Бел Памук Стоматолошки Полирање Крпа,4x40,стоматолошка лабораторија материјал

Бел Памук Стоматолошки Полирање Крпа,4x40,стоматолошка лабораторија материјал

DEN 2784.00

Стока
Достапно.


Стоматолошки Бел Памук;
4x50;

Детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Платно
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
80g
Број На Модел На:
W3
НЕТО-WT.:
100%
Свеж

Избор на клиенти