.

.

New
400Pcs HP Дијамант Bur за стоматолошка лабораторија рамка круна ,стоматолошка лабораторија материјал

400Pcs HP Дијамант Bur за стоматолошка лабораторија рамка круна ,стоматолошка лабораторија материјал

DEN 5040.00

Стока
Достапно.

Материјал : Дијамант Жито Мешање Со Плоча Метал Врзивно средство за Користење : За Завршувањето на ,се Грижат и Мазнење на мало делови на сите видови на стоматолошки worpiece,како челик заби/челична рамка/внатрешниот челик круна ве Молиме да ги наведете големината/Цел Не треба со квантитет ,или ќе ви го испратам цел по случаен избор. ви благодариме

Детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Дијамант Жито Мешање Со Плоча Метал Врзивно
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
100%
Број На Модел На:
HPDBUR1
Свеж

Избор на клиенти