.

.

New
100PCS Стоматолошки силна вшмукување млазницата 11mm силна цицање совети главата стоматолошки стол единица производ стоматолошка опрема SL1317

100PCS Стоматолошки силна вшмукување млазницата 11mm силна цицање совети главата стоматолошки стол единица производ стоматолошка

DEN 3196.00
DEN 3551.52

Стока
Достапно.


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Ако ви треба ни да се прогласи за оригинална вредност, ве молиме да ни остават порака кога ќе го поставите цел. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Карактеристики :
Спецификации :
дијаметар : 11mm
Answer : ___________________________ Note :
Пакет Листата :
Aliexpress. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.com acceptes кредитна картичка, E-паричникот и offline банкарски трансфер. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.s o ние треба вашата разбирање за време на испорака :
Сепак , ако сакате повеќе брза испорака можете да платите на објекти со EMS, UPS-от/ФЕДЕКС и JILLION Курир. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Бренд Име:
skylundent
Големина:
Small
Состојка:
Пластични
Број На Модел На:
SL1317
НЕТО-WT.:
1
Свеж

Избор на клиенти