.

.

New
Chenkai 50PCS BPA Free Силикони сладолед Teether Chewable Pendant Старечки DIY Бебе Туш Pacifier Атарот Сензорни Играчка Додаток

Chenkai 50PCS BPA Free Силикони сладолед Teether Chewable Pendant Старечки DIY Бебе Туш Pacifier Атарот Сензорни Играчка Додаток

DEN 3191.00
DEN 3359.04

Стока
Достапно.

Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле, продавачот не е одговорен за tariffic
Плаќање
Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако постојат некои оштетување за време на испорака или не ви се допаѓа нашиот објект кога се примени, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Данок
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност.43"
Боја : 10
pls остави порака со боја треба кога местото цел
ако не, ќе се измеша 10 боја случајно, многу благодарам
Испорака
Експрес : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигнат
Кина Пост : 2-8 недели за да се пристигне, некои далечни addrss можеби ќе треба подолго време на испорака
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.
Повратни Информации Ценети
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение.

Детали

Обликот:
Цртан филм
Функција:
Teether
Број На Модел На:
DH-10
Бренд Име:
CHENKAI
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Пакување:
Еден натоварени
Материјал:
Силикони
Свеж

Избор на клиенти