.

.

New
кукла - играчка - бебе туш - полнети---Мајмун играчка и кукла штракаат

кукла - играчка - бебе туш - полнети---Мајмун играчка и кукла штракаат

DEN 2160.00

Стока
Достапно.


Мајмун девојка Jely 38 cm и Мајмун момче Гари 43 cm.
ќе има повеќе или помалку 5cm разлика за должината или високи, како што е handmake, а не машина, така што не е 100% точно иста големина

Детали

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Мека
Материјал:
Предиво
Свеж

Избор на клиенти