.

.

New
Штракаат Кревет Ѕвона Деца Бебе Мека Играчка, Развојни Играчка Животинско Handbells подарок

Штракаат Кревет Ѕвона Деца Бебе Мека Играчка, Развојни Играчка Животинско Handbells подарок

DEN 244.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

>>Плаќање 1.Ние го правиме нашата моќ за да се исполнат барањата на клиентите.
Производ вовед :
Материјал : Кадифен,PP-памук. Ние сме сигурен онлајн веледрогерија, каде може да се купи Кина производи со висок квалитет, прифатлива цена и професионален сервис. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Русија е клиент, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме Русија, кога ќе ги нарачате.
Пакет : OPP Вреќа.) кога ќе се направи исплата. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Ве молиме имајте во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24 часа на потврди за плаќање. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ние само брод да се потврди адреси. Ви благодариме! 3.

Детали

Бренд Име:
FILEXALLEN
Материјал:
Кадифен
Возраст Опсег:
0-12 Месеци
Пакет:
Ги одделува
Свеж

Избор на клиенти