.

.

New
Цртан Филм Бебе Пелена Водоотпорен Бански Обновливи Одбор Краток Водови Љубов На Папата Бебе Пливаат Пелена Пелени Унисекс Обука PantT2015

Цртан Филм Бебе Пелена Водоотпорен Бански Обновливи Одбор Краток Водови Љубов На Папата Бебе Пливаат Пелена Пелени Унисекс Обука

DEN 167.52

Стока
Достапно.

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. За повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. За Превозот 1.
За Големина на : Објекти мерка од страна на страна ,тоа би можело да биде 1-2different ,pls се разбере
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
Почитувани пријатели, Ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7 -10 дена преку Aliexpress.Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Цртан филм Бебе Пелена Водоотпорен Бански Обновливи Одбор Краток Водови Љубов на Папата Бебе Пливаат Пелена Пелени Унисекс Обука Pant T2015 Ткаенини : Табела : бебе специјален памук блокирам ткаенина Обвивка : ткаенина, памук тери Средината : водоотпорен TPU Патен : мечка,зајакот,панда,љубов на папата,љубовта на мама Боја : розова,сина,зелена,жолта Големина : 80-90-100 Пакет, вклучувајќи : 1*бебе пелена Големина Wasit(cm) Hipline(cm) Crotch(cm) Бедрото(cm) Одговара на тежината на 80 35 22 46 28 12 KG 90 37 23 49 29 14 KG 100 40 25 52 30 16 KG
За Боја : сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка.

Детали

Големина:
80, 90, 100
Тип На Објект:
Пелени
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Бренд Име:
TONICHELLA
Возраст Опсег:
19 до 24 месеци,2 години До
Класификација:
Пелена
Соодветна тежина:
11-15 kg
Количина:
1
Број На Модел На:
Други
Свеж

Избор на клиенти