.

.

New
ПВЦ унисекс инконтиненција џогирање одговараат # P013-5.Големина:L / XL / XXL

ПВЦ унисекс инконтиненција џогирање одговараат P013-5.Големина:L / XL / XXL

DEN 1247.52

Стока
Достапно.

(2) во Комбинација превозот важи само со други набавки во рок од 7 дена од првата купи. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад
Пристигнување време (проценети) :
-Стандард на Услуги (Кина Пост Воздух Mail) : 20-35 bbusiness дена
-Експрес Сервис ( Кина Пост EMS,DHL,Fed Ex ) : 7-15 дена
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 48 бизнис часа по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).14 mm
Достапни Големина
Large, X-Large, XXLarge
Големина
Детални димензии видете во табелата. Софтвер продажба, не се враќа.
Големина
(Забелешка : Наредби мора да укажуваат на големината на пораката!)
Answer : ___________________________ Note :
ПРЕВОЗОТ : во Светот
Исклучување (не превозот) : Африка, Централна Америка и Карибите, Јужна Америка, Авганистан, Ерменија, Азербејџан Република, Бангладеш, Бутан, Кина, Грузија, Индија, Казахстан, Киргистан, Монголија, Непал, Пакистан, Федерација, Шри Ланка, Таџикистан, Туркменистан, Узбекистан, Бахреин , Ирак, Јордан, Либан, Оман, Катар, Обединетите Арапски Емирати, Јемен, Американска Самоа, Кук Острови, Фиџи, француска Полинезија, Kiribati, Маршалски Острови, Микронезија, Nauru, Нова Каледонија, Niue, Палау, Папуа Нова Гвинеја, Соломонски Острови, Тонга, Tuvalu, Vanuatu, Валис и Futuna, Западна Самоа, Бермуди, Гренланд, Saint Pierre and Miquelon, Албанија, Андора, Босна и Херцеговина, Естонија, Џернси, Џерси, Латвија, Литванија , црна Гора, Романија, Сан Марино, Svalbard and Jan Mayen, Украина, Ватикан Државата, Брунеи Darussalam, Камбоџа, Шведска
Посебно Предупредување : Кога пратката во вашата земја царината, ако се наметнат царински давачки или други давачки платени од страна на купувачот!
Враќање Polic
Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба,
сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн.

Детали

Тип На Објект:
Пелени
Бренд Име:
ABDL
Количина:
1
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Класификација:
Пелена
Возраст Опсег:
2 години До
Број На Модел На:
XL
Соодветна тежина:
> 15 кг
боја:
Пинк
Моделот и големината :
P013-5 Големина
Возрасна Група:
Возрасни * (Погоден за мажи и жени, возрасни)
Тема:
Унисекс Фенси Облека
Апсорпција:
Соф Дише т
Анти-Leak:
Течење Guard
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Материјал:
Polyethersulfone
Место на Потекло:
Hefei Кина
Тежина:
0.65 kg / 1 buc
Свеж

Избор на клиенти