.

.

New
2.4 Инчен 2.4 Ghz Безжична Дигитален Сигнал Laong Растојание Бебе Монитор

2.4 Инчен 2.4 Ghz Безжична Дигитален Сигнал Laong Растојание Бебе Монитор

DEN 5426.00
DEN 5712.00

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Враќање&Наплата
1.
Гаранција
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.4 GHz уреди
· Заштита на личните податоци заштита(поддршка user ID за признавање)
· Гласовните откривање функција опционални
· Двонасочно пренос и поддршка шифрирање податоци
· Ноќно гледање (Ефективен опсег : 5m)
· Вграден микрофон во камерата & говорник во приемник
· До 300 метри (990ft. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Детали

Број На Модел На:
Други
моќност:
Електричното Снабдување
Инфраред:
Yes
Тип:
Видео & Аудио
Леќа Тип:
CMOS
Дисплеј Тип:
Никој
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Резолуција На Видео:
SD 720P
Капацитетот На Батеријата:
no
Бренд Име:
нови слетување
Свеж

Избор на клиенти