.

.

New
Безжичен Бебе Камера Вода-Доказ Отворено 2.4 Ghz Безжичен Бебе Монитор

Безжичен Бебе Камера Вода-Доказ Отворено 2.4 Ghz Безжичен Бебе Монитор

DEN 5426.00
DEN 5712.00

Стока
Достапно.

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
За Гаранција :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА .
Враќање&Наплата :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детали

Бренд Име:
нови слетување
Резолуција На Видео:
SD 720P
Инфраред:
Yes
Тип:
Видео & Аудио
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Дисплеј Тип:
боја
Леќа Тип:
CMOS
Свеж

Избор на клиенти