.

.

New
5 Парчиња/Set Мини Кокос Дрво Пијат Носителот Гумени Лебди Пливаат Базен Плажа Партија Деца Возрасни Пливаат Пијалаци Носители На Големо

5 Парчиња/Set Мини Кокос Дрво Пијат Носителот Гумени Лебди Пливаат Базен Плажа Партија Деца Возрасни Пливаат Пијалаци Носители

DEN 612.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.


2)Ако не е ништо да се направи сте незадоволни,вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа. Област Пати Азија, Северна Америка 15-30working дена Западот-Европа Исток-Европа 30-45 работни дена од Среден Исток Oceanina Јужна Америка, Африка 45-60 работни дена Русија ABrazil 40-90 работни дена
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови. Ако има било какви проблеми за следење на информации,ве молиме контактирајте со нас,пред да се стави ред да го оспори.Исто така можете да изберете и други експрес испорака.Тоа е многу важно за нас. Напомена : фотографиите се од вистинските производи.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Име : Гумени Палма Coasters Материјал : Заштита на Животната средина ПВЦ Големина : 24*21 cm Боја : Сина(само имаат сина боја) Packbag : 5 парчиња,Самопочит Повод : Детски играчки,Сценски Претстави, реквизити,базен плови ,Како подароци за вашите деца Погодна за Внатрешна/ Надворешна,како што се дома, Парк, Градина, базен, lakeand така натаму.Поради временската зона разлика, пораки ќе се одговори во рок од 10-24 часа .
3) Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ни даде на Postive Повратни информации (5 ѕвезди ).Тоа е сигурен да им служи на нашите услуги, па ние имаме повеќе самодоверба за да ви обезбеди со висок степен на услуга.

Детали

Тип:
Базен
Број На Модел На:
WDF
Бренд Име:
YHSBUY
Свеж

Избор на клиенти