.

.

New
20 компјутери t10 w5w предводена од штекер led сијалица адаптер t10 w5w подигнат кабел мека сијалицата во држачот plug xenon led држачот за сијалица конектор

20 компјутери t10 w5w предводена од штекер led сијалица адаптер t10 w5w подигнат кабел мека сијалицата во држачот plug xenon

DEN 475.20

Стока
Достапно.


Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.
Цитирано време на испорака : 15-25 работни дена
Увоз доход и обичај должност се одговорни од страна на купувачот.
Карактеристики на бесплатен превозот 20 компјутери t10 w5w штекер led сијалица t10 w5w подигнат plug xenon led сијалица конектор мека
Опис на t10 led сијалица конектор :
Лесна инсталација, Нема механичар потребни
Може да се користи за да се создаде екстра лесно штекер
За продолжување/замена цели
ОЕМ LED сијалица socket
T10/W5 W/194/168
Пакување : 20 компјутери t10 led сијалица конектор+пенење/ева пакување
Фотографиите се за вашиот референца само
Плаќање
Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, Дебитни картички, T/T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.
Ако ви треба DHL, EMS, UPS-от, Fe Dex, итн, ве молиме контактирајте со нас со aliexpress messenger.
Превозот
Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 2-7 дена(не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со intem.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !.
Купувачите водство
Бидете сигурни дека автомобил модел, боја, материјал за време на вашиот проверка.

Детали

Објектот Тежина:
0.15 kgs
Објектот Должина:
t10 led bulb connector
Производителот Дел Број:
t10 led сијалица конектор
Погоден За Ламбата:
Светлата За Читање
Специјални Функции:
компатибилен да T10 socket
Објектот Висина:
t10 W5W 194 led bulb holder socket
Бренд Име:
Rockeybright
Објектот Ширина:
t10 led bulb connector
Материјал Тип:
ABS
Другиот Дел Број:
t10 W5W 194 led сијалицата во држачот socket
Одговара за ОЕМ автомобил:
t10 led сијалица socket
QC:
Исклучително висок
Номинална Напон:
DC12-24V
Име На Модел:
t10 led сијалица конектор
Тип На Производ:
Тешко
Материјал:
Топлински отпор ABS
Извор На Светлина:
Led smd led сијалица t10
грешка слободни:
Стандардната големина на t10 socket
led кабел:
t10 socket
Автомобил Направи:
сите поврзани со t10 socket
Свеж

Избор на клиенти