.

.

New
Висок Квалитет За Батеријата | Замена За ZNB-XD Шприц Пумпа Батеријата

Висок Квалитет За Батеријата | Замена За ZNB-XD Шприц Пумпа Батеријата

DEN 2440.80

Стока
Достапно.


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Батерија Тип : НУ-МЗ Батеријата Volt : 9.6 V Батерија Капацитет : 2000m Ah Батеријата Боја : Сина Батеријата Тежина : 237g Батеријата Должина : 57.5*50*29mm Овој Медицински Инструмент на Батеријата може да го замени следните дел броеви ZNB-XD Овој Медицински Инструмент батеријата е исто така компатибилна со следниве модели
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
NI-МЗ
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Напон:
9.6V
Големина:
57.5*50*29 mm
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Тежина:
237g
Број На Модел На:
ZNB-XD
Примена:
Медицински
Компоненти:
NI-МЗ
Големина:
57.5*50*29 mm
Тежина:
237g
Напон:
9.6 V
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата:
2000mAh
Свеж

Избор на клиенти