.

.

New
10pcs Топла Пластични Црна АА Батерија Кутија 3V акумулатор Држачот За 2x AA Батерија Носителот на Сад

10pcs Топла Пластични Црна АА Батерија Кутија 3V акумулатор Држачот За 2x AA Батерија Носителот на Сад

DEN 323.00
DEN 461.76

Стока
Достапно.


>> Батерија не е вклучена.

Детали

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
BTY
Број На Модел На:
BH211
Пакет:
No
Точка име :
Пластични Li-ion Батерија Случај
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Тежина:
100g
Номиналниот Напон:
3.7 V Батерии Носителот Складирање Сад
Е _customized :
Yes
Сертификација на производи:
ROHS
Свеж

Избор на клиенти