.

.

New
50PCS/МНОГУ Нови Мини Преносни Пластични Батеријата Случај Носителот Складирање Кутија За АА ААА Батеријата Полнење Целосна Покрие со Врвен Квалитет

50PCS/МНОГУ Нови Мини Преносни Пластични Батеријата Случај Носителот Складирање Кутија За АА ААА Батеријата Полнење Целосна Покрие

DEN 1596.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Карактеристики на производот : Пластични случај за превоз до 4x AA или 4 AAA батерии Материјал : Пластични Боја : сина,зелена,бела,виолетова(испрати по случаен избор) Чувајте ги вашите батерии организиран и заштитени Големина(Aproximate) : 5.4 см(Должина)×1.8 cm(Висина) x 6cm(Ширина)
Ние не нудиме боја избор. Вашата цел ќе бидат испратени во бои по случаен избор.
Пакет се Вклучени : 50 x Батеријата Случај

Детали

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
MasterFire
Број На Модел На:
За АА ААА
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти