.

.

New
Бебе Девојки Бански Три Парчиња Лето Костим за капење Бебе Дете Костим за Капење Точка Девојки Бански Принцеза Бикини Младата 18 МИЛИОНИ-5Y

Бебе Девојки Бански Три Парчиња Лето Костим за капење Бебе Дете Костим за Капење Точка Девојки Бански Принцеза Бикини Младата

DEN 524.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика. Tks за вашата поддршка!
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ви благодариме!.5 килограм
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени За нас : 1.Ако цел amout повеќе од $200, ние ќе ја испрати преку DHL,EMS за бесплатен превозот, кој ќе пристигне во 5-10 работни дена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.5 килограм
XL 110-125cm 20-25kilo
XXL 125-135cm 22.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.Ние нудиме Висок квалитет на производи, брз и лесен товар, совршен по-продажбата на услугата, било каков проблем што може да ни се јавите.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Превозот : 1. Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. Политика На Враќање : 1.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница, изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет". Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days). Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики, pls љубезно ве молиме да се разбере. Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас, ако сакате да го нарачате на голема количина, pls пратете e-mail на нас, ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака.

Детали

Бебе Возраст:
19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Тип На Објект:
две парчиња
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Шаблон Тип:
Plaid
бебе облека:
бебе бански
бебе девојка бански :
костим за капење девојка на
костим за девојки:
костими за капење за девојки
костим за капење ги спои:
Децата Бански
Свеж

Избор на клиенти