.

.

New
година Популарна!Должина 3 Метри Шарени Роденден Виси Хартија Знамиња Банер&Хартија Гарланд За Деца Роденден Декорација Материјали

година Популарна!Должина 3 Метри Шарени Роденден Виси Хартија Знамиња Банер&Хартија Гарланд За Деца Роденден Декорација

DEN 130.00
DEN 144.00

Стока
Достапно.


2016 година Популарна!Должина 3 Метри Шарени Роденден Виси Хартија Знамиња Банер&Хартија Гарланд За Деца Роденден Декорација Материјали
Должина : 3m
Количина : 15pcs
Големина : знамиња 13*9.3 cm (9.3*14*14cm)

Детали

Бренд Име:
Траен Изненадување
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Производ Класификација:
Банери
Број На Модел На:
D110103
Повод:
Свадба
Се користи 1:
свадба фаворизира и подароци за роденден украси за деца
Користете 2:
партијата на подарок кутија декорација налепници
Користете 3:
mariage партија материјали декорација mariage
Користете 4:
роденден материјали бонбони кутија decoracion ноќта на вештерките
Свеж

Избор на клиенти