.

.

New
(50Pieces/Многу) Стил L Жолта Дамка Лента Свадба Лента Стап,Лента Прачки Свадба Прачки

(50Pieces/Многу) Стил L Жолта Дамка Лента Свадба Лента Стап,Лента Прачки Свадба Прачки

DEN 1440.00
DEN 1516.32

Стока
Достапно.


(50 Pieces/Многу) Стил L жолта Дамка Лента Свадба Лента Стап,Лента Прачки/Свадба Прачки
На овој линк се само за Стил L 2 парчиња жолта лента со sliver бел 50pcs /многу
Стил L свадба прачки содржи : 1 бамбус стап + 2 парчиња жолта дамка лента +1 метал sliver бел
Должина на Стап : 30cm
Дијаметар на Стап : 5mm
Должина на Лентата : 60cm ( пред да не се врзуваат)
Ширина на Лента : 1.5 cm
Имаме многу различни стилови на оваа Лента прачки , pls изберете стилови, од (стил A ,B ,C ,D,E,F,G,H,I,J,K ) .
Различни стилови за вашиот избере и во споредба !
Свадба Прачки да се користи во Вистински Свадба Партија !!
За бојата разликата : Поради фотографирањето способност &осветлување , за разлика од компјутерски монитор , па дури и на боење за време на производство , можеби боја разлика постои во некои бои. Така ,ќе биде прифатена со вашата порака со нарачување"боја за името", исто така .
Некој кој се тргува или многу сериозни со бои , ве молиме контактирајте со нас пред цел . или не се направи нарачка . Ви благодариме за разбирањето.

Детали

Производ Класификација:
Streamers
Број На Модел На:
rd023
is_customized:
Yes
Материјал:
лента прачки
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Бренд Име:
IVINLA
Материјал:
лента + бамбус
Стап Должина:
30 СМ
лента должина :
60 cm
КОЛИЧИНА:
50 парчиња
Свеж

Избор на клиенти