.

.

New
12,000 компјутери Мулти-бои 4mm Акрилик Кристал Кристал Confetti Монистра Свадба Партија Украси Очила Роденден Табела ги расфрла

12,000 компјутери Мулти-бои 4mm Акрилик Кристал Кристал Confetti Монистра Свадба Партија Украси Очила Роденден Табела ги расфрла

DEN 426.00
DEN 834.72

Стока
Достапно.


4mm Акрилик Дијамант Кристал Кристал Confetti Монистра
Боја : Бела, Црна, Розова, Виолетова, Жолта, Црвена, Сина, Зелена
Ве молиме љубезно ве молиме да проверите и да изберете боја ви се допаѓа, а ние ќе ви испратиме стоката како што е вашиот избор, но ние ќе се испрати стоката случајно ако не го повика боја.
Тоа може да биде малку боја разлика од слики, и ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, многу ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.

Детали

Големина:
4mm 12000pcs
Број На Модел На:
AS10001S
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Денот на Таткото,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Производ Класификација:
Confetti
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
боја:
Црвена, Црна, Сина итн.
Повод:
Свадба Партија Декорација Додатоци
Пакување:
12,000 компјутери/ opp вреќа
Објектот Дијаметар:
4mm
Свеж

Избор на клиенти